Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe

Budowa posadzki przemysłowej wymaga ścisłej współpracy pomiędzy inwestorem a wykonawcą. Na wstępie omawiane są zarówno szczegóły dotyczące miejsca, metrażu i rodzaju posadzki, jak również koszty robocizny. Po uwzględnieniu szczegółów można przystąpić do pracy.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości betonowe posadzki, które wyróżniają się trwałością, odpornością na obciążenia i czynniki mechaniczne. Koszt całościowy, jak i za metr każdego zlecenia, wyceniany jest indywidualnie i zależy od takich czynników, jak: wielkość planowanych obciążeń, rodzaj wykończenia, poziom izolacyjności termicznej czy rodzaj wymaganego zbrojenia. Każda posadzka przemysłowa to oddzielne zadanie.

Po określeniu kosztów robocizny i materiałów nasi pracownicy przystępują do realizacji powierzonego zadania. Oczywiście zawczasu przygotowujemy szczegółowy projekt techniczny, będący głównym elementem każdego zlecenia.

Posadzki przemysłowe o podwyższonych parametrach mają zastosowanie w magazynach, fabrykach, centrach logistycznych czy zakładach przetwórczych. Aby dowiedzieć się, ile kosztuje posadzka betonowa, wystarczy skontaktować się z naszą firmą w celu szczegółowej wyceny. Ze względu na specyfikę nie obowiązuje ścisły cennik. Ale i tak gwarantujemy, że cena będzie atrakcyjna. Budowa podłogi przemysłowej to nasza specjalność.

Poznaj naszą ofertę

Cena jest ustalana indywidualnie i zaczyna się już od 499 zł netto za m3.

Check the details

Zastosowanie

Pianobeton ma wiele unikatowych właściwości fizycznych i chemicznych. Jest materiałem o szerokim zastosowaniu i od wielu lat szeroko stosowany w budownictwie na całym świecie.

See examples
2022