Poznajmy się

Poznajmy się

Zakład Produkcji Różnej, Handlu i Usług „WAJM” sp. z o.o. jest firmą o prywatnym kapitale. Powstała w 1988 roku zajmując się początkowo budową i remontami urządzeń przemysłowych w hutnictwie nieżelaznym.

W październiku 1992 przyjmuje profil typowo budowlany, specjalizując się w kompleksowym wykonawstwie podłoży, różnego rodzaju posadzek i nawierzchni.

W październiku 1992 firma uruchomiła zakład produkcji pianobetonu zakupując w Holandii technologię, urządzenia i środki pianotwórcze. Jest to jeden z efektów wieloletniej współpracy z holenderskimi firmami.

Sprawdź szczegóły na wajm.biz.pl

about_image

WAJM jest prężnie działającą, nowoczesną firmą, która stawia na wysokiej jakości wykonawstwo , pozwalające Klientom na oszczędności czasu i środków. Pracujemy szybko, korzystamy z możliwie najprostszych i skutecznych rozwiązań, jesteśmy ekologiczni.

"Pracowaliśmy przy niezliczonej ilości przedsięwzięć budowlanych. Wszystkie nasze dotychczasowe realizacje funkcjonują bez zarzutu, a klienci wybierają nasze usługi przy kolejnych projektach oraz polecają je innym podmiotom."
avatar

Łukasz Chady

Współzałożyciel firmy

Produkowany i stosowany przez WAJM pianobeton to produkt najwyższej jakości oparty o holenderskie certyfikowane i atestowane technologie, urządzenia i środki pianotwórcze. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny nr 1003/92 oraz certyfikat Centrum Badań Betonu nr 7/94. Zakład Produkcji Różnej, Handlu i Usług „WAJM” sp. z o.o. wielokrotnie otrzymał certyfikat Wiarygodnej Firmy i Rzetelnej Firmy, przestrzegającej dobrych praktyk biznesowych.

Poznaj naszą ofertę

Cena jest ustalana indywidualnie i zaczyna się już od 499 zł netto za m3.

Check the details

Zastosowanie

Pianobeton ma wiele unikatowych właściwości fizycznych i chemicznych. Jest materiałem o szerokim zastosowaniu i od wielu lat szeroko stosowany w budownictwie na całym świecie.

See examples
2022